gunes lekeleri alya plus

Güneş Lekelerinin Tedavisi Var mı?

Güneş Lekelerinin Tedavisi Var mı? 

Güneş lekeleri tedavisi erken önlem alınması halinde mümkün olan bir durumdur. Teknolojik gelişmelerle de cihazlarla lekeler kalıcı olarak yok edilebilir.

Güneş lekelerinin tedavisi var mı sorusunu birçok kişi sormaktadır. Güneşten kaynaklanan kahverengi lekeler bazı uygulamalarla azalarak geçebilir.

Evde Güneş Lekesi Tedavisi

Cilde uygulanacak güneş lekesi tedavisi için maske tarifi etkili olabilmektedir.

Yoğurt ve karbonat ile limon suyunu bir kapta karıştırarak macun kıvamına gelmesini sağlamalısınız. Yoğurt, yemek kaşığı ölçüsüyle alınmalıdır. Karbonat da çay kaşığıyla hazırlanabilir.

  • Limon suyunu şişede olanlardan değil de yeni limondan sıkılmış olarak almalısınız.
  • Maskeyi yüzünüze ve leke olan yerlere tabaka halinde yayın
  • 15 dakika bekledikten sonra masaj yaparak iyice yedirin, suyla durulayın.
  • Haftada bir kere uygulayabilirsiniz.

 Leke Açıcı Kremler Leke Tedavisi Fiyatları

Cilt leke tedavisi kremleri leke açıcı ürünlerin fiyatları markalara göre içerik açısından değişmektedir. Leke kremlerinde derinlemesine etki artışına paralel fiyatlarda da artış görülebilir. Kremle tedaviler genelde lazer tedailerine göre daha ekonomik olabilir. Destek amaçlı kullanımı mümkündür.

Güneş İzlerine Lazerle Leke Tedavisi 

Güneş izlerine lazerle leke tedavisi yaptırabilirsiniz. Cilde mikro kanallar açılmasının ardından ağrısız şekilde lekeler azaltılmış olur. Etkili ve hızlı bir yöntem olarak geniş kapsamda kullanılan uygulamalardır.

TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

 

Lazerle Leke Tedavisi Fiyatları

Lazerle leke tedavisi fiyatları uygulama alanının genişliğine göre değişebilmektedir.  Geniş bir cilt yüzeyinde lazerle leke tedavisi olacaksa yüz bölgesinden daha pahalı olabilir. Bazı durumlarda ek tedaviler de uygulanabilir. Sivilce leke tedavisi ve güneş lekeleri tedavisi bir arada sıkça kullanılan bir işlemdir.

Güneş Lekesi Çözüm Karbon Peeling 

Dövme silmede de kullanılan karbon peeling tedavisi sıkça kullanılan başka bir güneş lekesi tedavisidir. Cildin tazelenmesi kapsamında çözüm üreten bir tekniktir.

PRP İle Güneş Lekesi Çözümü

PRP tekniği kullanılırken lekeleri olan kişinin kendi kanından malzeme alınır ve deri alt dokusuna enjeksiyon yapılır. Cildin kendini yenilemesi güneş lekesi çözümü için etkili olacaktır.

Güneş Lekesi Olmaması için Güneş Kremleri

Güneş lekesi olmaması için güneş kremleri kullanabilirsiniz.  Uzun süre güneş altında kalacaksanız mutlaka koruyucu önlemler almalısınız.

 

gunes lekeleri alya plus

Bir yanıt yazın

Whatsapp Canlı Destek
1