ALYA PLUS GÜZELLİK SALONU

14 Yıllık Tecrübe

Alya plus güzellik salonunun temel aldığı ilke mükemmelliğe ulaşma çabasıdır. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmak ve kısa süre içerisinde bunları gerçeleştirmiştir. Merkezimizde bütün üniteleri ibr arada bulunduran kuruluşumuz uzman kadrosu ile hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Alya plus güzellik salonu başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kalite yüksek performanslı ürünler sunmaktadır. Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kodrusu ile hizmetize sunmaktır.

İLETİŞİM
alyaplus güzellik salonu
ALYA PLUS

TEAM

shape
alyaplus umut

Umut

UZMAN
alyaplus diyetisyen

Merve

Diyetisyen
alyaplus altunay

Altunay

UZMAN
alyaplus semra

Semra

Pilates Hocası
alyaplus ayşe

Ayşe

ESTETİSYEN
alyaplus havva

Havva

Estetisyen
alyaplus leyla

Leyla

GÖREVLİ

Hydrafacial

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir.

Dudak Renklendirme

Dudakların kendi çerçeve hattı dışına çıkmadan uygulanan kalıcı renklendirme işlemidir.

Microblading

Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj yöntemidir.

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin uzun ve gür durmasını sağlayan bir yöntem

Dermapen

Dermapen veya mikroiğneleme yöntemi; cildin ince iğneler kullanılarak uyarılması esasına dayanan bir kozmetik uygulama metodudur

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon modern kadın ve erkeğin hayatına büyük rahatlık getiren, istenmeyen tüylerden en sağlıklı ve konforlu şekilde kurtulma yöntemidir.

Whatsapp Canlı Destek
1