alyaplus demapen
service-10

Dermapen

Dermapen veya mikroiğneleme yöntemi; cildin ince iğneler kullanılarak uyarılması esasına dayanan bir kozmetik uygulama metodudur

alyaplus plazmapen
service-13

Plazma Pen

Cilt yüzeyindeki kusurları buharlaştıran dokunun alt tabakalarına ısı yayarak cildin tazeliğini sağlayan yapıların yeniden aktifleşmesini, cildin dirileşmesini, tazeleşmesini sağlar

alya plus hydrafacial
service-10

Hydrafacial

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir

alyaplus thulium lazer
service-13

Thulium Lazer

Leke tedavisinde çok geniş kapsamlı tedavi imkanı sunmaktadır. Güneş, doğum, çil, yara, yanık ve çatlak izleri ile birlikte ayrıca akne sonrası oluşan lekelerde ve yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan yaşlılık lekelerinde de etkin bir tedavi imkanı sunar.

alyaplus lazer
service-11

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon modern kadın ve erkeğin hayatına büyük rahatlık getiren, istenmeyen tüylerden en sağlıklı ve konforlu şekilde kurtulma yöntemidir.

alyaplus dudak renklendirme
service-14

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

alyaplus hollywood laser peeling.jpeg
service-13

Hollywood Laser Peel

Cilde anında ışıltı ve parlaklık veren dünya çapında bilinen yeni ve etkileyici bir uygulamadır

alyaplus kaş laminasyonu
service-13

Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu, kaşların uzun süreli şekillendirilmesini sağlayan kaş bakım işlemidir. Kaşların yukarı doğru sabit kalmasını sağlarken bir yandan da kaşların daha taranmış ve şekilli görünmesine yardımcı olur.

alyaplus microblading
service-12

Microblading

Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj yöntemidir.

alyaplus ipek kirpik
service-15

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin uzun ve gür durmasını sağlayan bir yöntem. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı yapıştırılıyor.

alyaplus kalıcı eyeliner
service-13

Kalıcı Eyeliner

Göz kapağın üst kısmına yapılan kalıcı eyeliner adından anlaşılacağı üzere bir kalıcı makyja uygulamasıdır.

alyaplus medikal bakim
service-13

Medikal Bakım

Medikal cilt bakımı, dermokozmetik ürünlerle yapılan, cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenleri arındırmaya yönelik işlemlerden oluşmaktadır.

Whatsapp Canlı Destek
1