alyaplus demapen
service-10

Dermapen

Dermapen veya mikroiğneleme yöntemi; cildin ince iğneler kullanılarak uyarılması esasına dayanan bir kozmetik uygulama metodudur

alyaplus plazmapen
service-13

Plazma Pen

Cilt yüzeyindeki kusurları buharlaştıran dokunun alt tabakalarına ısı yayarak cildin tazeliğini sağlayan yapıların yeniden aktifleşmesini, cildin dirileşmesini, tazeleşmesini sağlar

alya plus hydrafacial
service-10

Hydrafacial

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir

alyaplus thulium lazer
service-13

Thulium(Leke) Lazer

Leke tedavisinde çok geniş kapsamlı tedavi imkanı sunmaktadır. Güneş, doğum, çil, yara, yanık ve çatlak izleri ile birlikte ayrıca akne sonrası oluşan lekelerde ve yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan yaşlılık lekelerinde de etkin bir tedavi imkanı sunar.

alyaplus lazer
service-11

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon modern kadın ve erkeğin hayatına büyük rahatlık getiren, istenmeyen tüylerden en sağlıklı ve konforlu şekilde kurtulma yöntemidir.

alyaplus dudak renklendirme
service-14

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

alyaplus hollywood laser peeling.jpeg
service-13

Hollywood Laser Peel

Cilde anında ışıltı ve parlaklık veren dünya çapında bilinen yeni ve etkileyici bir uygulamadır

alyaplus kaş laminasyonu
service-13

Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu, kaşların uzun süreli şekillendirilmesini sağlayan kaş bakım işlemidir. Kaşların yukarı doğru sabit kalmasını sağlarken bir yandan da kaşların daha taranmış ve şekilli görünmesine yardımcı olur.

alyaplus microblading
service-12

Microblading

Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj yöntemidir.

alyaplus ipek kirpik
service-15

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin uzun ve gür durmasını sağlayan bir yöntem. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı yapıştırılıyor.

alyaplus kalıcı eyeliner
service-13

Kalıcı Eyeliner

Göz kapağın üst kısmına yapılan kalıcı eyeliner adından anlaşılacağı üzere bir kalıcı makyja uygulamasıdır.

alyaplus medikal bakim
service-13

Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, dermokozmetik ürünlerle yapılan, cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenleri arındırmaya yönelik işlemlerden oluşmaktadır.

ccglow
service-13

CC Glow İşlemi

CC glow hem erkeklere hemde bayanlara uygulanabilen özel bitkisel serumlar kullanılarak yapılan bir işlemdir. Cilt tonu aydınlatıp Porselen efekti kazandırır. Sağlıklı parlak bir görünüm oluşturur.Makyajsız olduğu halde ışıldayan,cilt problemlerinden arınmış bir cilt görüntüsüne kavuşturan bir cilt bakım uygulamasıdır.

manikur pedikur antalya
service-13

Manikür Pedikür

Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır.

tuy sarartma
service-13

Q-Swic Tüy Sarartma

Lazer epilasyon sırasında cihazın göremeyeceği kadar ince ve açık renkli olan tüyler için lazer ile tüy sarartma işlemi yapılmaktadır. Lazer epilasyon ile vücut kıllarından kurtulmak günümüzde çoğu kadın ve erkeğin tercih ettiği etkili bir yöntemdir.

sac mezoterapisi nedir
service-13

Saç Mezoterapi

Saç mezoterapisi; zayıflama, dökülme, seyrelme gibi durumlarda saç derisini güçlendirmek amacı ile uygulanan tedavi edici bir prosedürdür. Bu işlem; cildin orta tabakası olan mezoderme saç köklerinin ihtiyacı olan besinlerin enjekte edilmesidir. Saç dökülmesi için modern tedavi yöntemlerinden biri olan mezoterapi saç köklerini güçlendirmektedir.

lazerle ben aldirma
service-13

Ben Alma - Tedavisi

Nevüs olarak da isimlendirilen benler, ciltte oluşan leke çeşidi yapılardır. Çoğunlukla yuvarlak hatlara sahip ve kahve rengi tonlarında bulunan ve sınırları belirli olan benler, doğuştan var olabilir ya da güneş, beslenme, kozmetik ürün gibi faktörlerin etkisiyle oluşup çoğalabilirler. Ciltte, yükselme şeklinde et beni olarak görülebildikleri gibi yükselme olmayan, sadece renk değişimi olan benler de mevcuttur.

andulasyon
service-13

Andulasyon

Andulasyon terapisi; organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen, geniş bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titreşimleri üreten, mekanik vibrasyon ile kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan yeni jenerasyon, biyofiziksel bir bütüncül terapi yöntemidir.Akut ve kronik ağrı durumları, kabızlık, uykusuzluk,stres,ödem selülit,varis gibi problemlerin çözümüne yardımcıdır. Bölgesel incelme ve yağ yakımı ile birlikte kan dolaşımını hızlandırır.

zayiflama
service-13

Zayıflama

Yüzyıllar önce sağlıklı ve varlıklı olmanın ölçütü sayılan tombulluk artık Dünya Sağlık Örgütü tarafından bir hastalık olarak kabul edilmektedir. Obezite adeta bir virüs gibi hızla yayılmakta ve artık sadece gelişmemiş toplumların değil gelişmiş toplumlarında en büyük sağlık sorunu haline gelmektedir. Buna bağlı olarak insan yaşam kalitesini ve süresini etkileyen hastalıklar (diabet,hipertansiyon,kalp hastalıkları) daha sık görülmektedir.

diyet
service-13

Diyet

Kilo Alma ve Kilo vermeAşırı kilo diyabet, hipertansiyon ve kalp damar hastalıkları ile birlikte zamanla eklem rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığa sebebi olabilmektedir. Çoğu kişi zayıflığı şişmanlığa tercih etmektedir. Ancak aşırı zayıflık da obezite gibi bir sağlık problemidir ve beraberinde birçok hastalığı beraberinde getirir. Ayrıca sanılanın aksine kilo almak kilo kaybetmekten daha zorlu bir süreç olabilmektedir. Sizlere bu zorlu süreçlerde bir uzman desteği alarak sağlıklı biçimde hedeflerinize ulaştırmakta destek olacağız.

reformer
service-13

Reformer Pilates

Reformer pilates kas ve iskelet sistemini geliştirmeyi hedefleyen egzersizler grubu olarak adlandırılır. Kardio egzersizi değildir ancak Reformer egzersizleri zayıflamaya katkı sağlar. Dopamin Spor kulübü uzman eğiticileri ve profesyonel aletleri ile sizlere Gaziantep bölgesinde hizmet vermektedir. Fizyoterapist hizmetlerinden faydanlanmak için Bizleri Arayabilirsiniz

fizyoterapist
service-13

Fizyoterapist

Sağlık alanında alanında öncü firma olan Gaziantep Evde Fizik Tedavi, Evde Fizik Tedavi, Fizyoterapist, Ortopedik Rehabilitasyon, Pediatri Rehabilitasyonu konularında siz değerli müşterilerimize artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti buluşturmaktan gurur duyar.

Whatsapp Canlı Destek
1