suya dayanikli maskara onerileri

Suya Dayanıklı Maskara Önerileri

Suya Dayanıklı Maskara Önerileri

Bu yazımızda sizlere suya dayanıklı maskara önerisinde bulunacağız. Özellikle deniz kenarında yaşayan ve sıcaktan maskarası akan kadınlar için suya dayanıklı 9 maskara önereceğiz.

Suya dayanıklı maskara önerileri makyaj konusu’nun en önemli konu başlığıdır. Özellikle her gün makyaj yapmayı seven ya da sadece özel günlerinde makyaj yapmayı tercih eden kadınlara suya dayanıklı 9 maskara önerisinde bulunacağız. Maskaranızın akıp yüzünüze dağılmasını istemiyorsanız sizler de belirteceğimiz maskaraları satın alabilirsiniz.

  1. MAC Extended Play Gigablack Lash Maskara

Suya dayanıklı bir maskara olmasına rağmen ılık suda kolayca temizlenmektedir. İnce fırçası sayesinde kirpiklerinizi tek tek ayırıyor.

  1. Max Factor False Lash Effect Suya Dayanıklı Maskara

Büyük bir fırçaya sahiptir. Kirpikleriniz hem hacimli hem de sık görünecektir. Takma kirpik etkisi ile en çok tercih edilen suya dayanıklı maskara’dır.

  1. Lancome Hypnose Doll Eyes Waterproof

Suya dayanıklı bir maskaradır. Aynı zamanda kirpiklere ekstra hacim verir. Özellikle fırçası ile alt kirpiklere sürmeniz oldukça kolaydır.

  1. Maybelline Volum’Express The Falsies

Kirpiklerde topaklanmaya son! Mükemmel fırçası ile tüm kirpikleri ayırıyor. Aynı zamanda hem suya dayanıklı hem de hacim kazandırıcı bir özelliğe sahiptir.

  1. Bobbi Brown No Smudge

Kirpikleri uzatan ve en iyi şekilde kıvıran bir maskaradır. Ayrıca en iyi suya dayanıklı maskara Bobbi Brown No Smudge olarak bilinmektedir.

  1. Dior Diorshow Waterproof

Suya dayanıklı ve kalıcı bir maskaradır. Özellikle denize girerken de bakımı elden bırakmayan kadınların tek tercihidir. Ayrıca dışarıda aniden bir yağmura yakalansanız bile hiçbir şekilde akma yapmıyor.

 

TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

 

  1. NYX Doll Eye

Kirpikleri olduğundan daha uzun göstermektedir. İçerisinde var olan doğal yağlar sayesinde kirpikleriniz hem beslenir hem de suya karşı dayanıklı bir maskaradır.

  1. Kiko Unforgettable

Kıvrımlı bir fırçaya sahiptir. Kirpikleri ağırlaştırmayan özelliği ile suya dayanıklı bir maskaradır. Ayrıca ısıya karşı oldukça dayanıklıdır.

  1. Oriflame The One Lash Transformer

Kadıların çoğu Oriflame markasına ait The One Last Transformer suya dayanıklı maskarayı tercih ediyor. Kirpikleri tek tek ayıran özelliği çok seviliyor. Aynı zamanda kirpiklerde dramatik bir görünüm elde ediliyor.

 

suya dayanikli maskara onerileri

Bir cevap yazın

Whatsapp Canlı Destek
1